PR:
Banca Comerciala "MOLDOVA-AGROINDBANK" SA 4 200.00
|
SA "BANCA DE FINANTE SI COMERT" 185.00
MTF: |
S.A. "Cariera Saptebani" 60.00

Contacte

NP Funcţia Certificat Telefon Email
Tudor Muravschi Preşedintele BVM SPVM 000392 068431212 tudor.muravschi@bvm.md
Ala Golban Vicepreşedintele BVM SPVM 000198 022-277-592 ala.golban@bvm.md
Ecaterina Gurin Departamentul pentru Supravegherea Pieţei SPVM000417 022-277-516 ecaterina.gurin@bvm.md
Liudmila Ciobanu Director al Departamentului Marketing, Listing şi Cotare 022-277-636 liudmila.ciobanu@bvm.md
Valeriu Rusnac Director al Departamentului Tehnologii Informaţionale 022-277-514
sala de tranzacții
022-277-626
valeriu.rusnac@bvm.md
Olesea Bulgac contabil-șef 022-275-063 olesea.bulgac@bvm.md